Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

Naše služby

 


Vážení zákazníci našeho internetového obchodu. Dovolujeme si Vám představit naší společnost.

 

 

Motto naší společnosti je, že Vám za internetovou cenu zboží, se snažíme nabízet profesionální služby a pokusit se Vám vyhovět v každém případě profesionálním přístupem –to znamená, že nechceme být jenom internetový obchod, který Vám pošle krabici se zařízením a dále se nestará o Vaše potřeby, které s koupí zařízení souvisí. Pokud budete mít zájem, není pro nás žádný problém zajistit instalaci a zaškolení obsluhy na Vámi zvoleném místě. Samozřejmostí jsou záruční a pozáruční opravy a opravy i jiných zařízení OKI, které nejsou zakoupeny od naší společnosti.

 

 

Koupě - pokud máte vybrané zařízení nebo spotřební materiál, který chcete zakoupit, máte možnost využít koupi přes registraci (pokud od naší společnosti chcete kupovat častěji tak doporučujeme), můžete využít objednávkový formulář, nebo poslat Vaši objednávku na e-mail prodej@tiskarny-oki.cz . Registrace zákazníka není podmínkou ke koupi.

 

 

Poptávky, výběrová řízení - další z našich služeb je, že Vám nabízíme vypracování nabídky podle parametrů zařízení dle Vašich představ. Stačí, když nám zašlete parametry, které od daného zařízení očekáváte na e-mail poptavka@tiskarny-oki.cz, a my se Vám pokusíme najít nejvhodnější produkt. Stejný e-mail můžete použít, pokud budete potřebovat vytvořit výběrové řízení do Vaší firmy.

 

 

Servis - ke všem prodaným strojům zajišťujeme instalace, záruční i pozáruční servis vlastním technickým servisem, nebo spolupracujeme s autorizovanými servisy po celé České republice. Samozřejmostí je i servis strojů, které nejsou zakoupeny od naší firmy. Pro objednání servisu použijte prosím e-mail servis@tiskarny-oki.cz, nebo telefonní číslo . V případě záruční opravy nebo reklamace nás kontaktujte na e-mail reklamace@tiskarny-oki.cz , nebo telefonní číslo 241 776 779.

 

 

Informace, podporav případě jakéhokoliv dotazu, nebo když budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte a kontaktujte nás na e-mail info@tiskarny-oki.cz, nebo na telefonní čísla 603 924 775.

 

 

Na spolupráci s Vámi se těší tým pracovníků LED tiskárny OKI

 

www.tiskarny-oki.cz