Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

B710dn - PRODEJ UKONČEN

    Kód zboží: 01278301
    Dostupnost: Obvykle do 3 dnů
    Cena: 0 Kč
    Cena s DPH: 0 Kč
    ks

Tato síťová a duplexní tiskárna B710dn s rychlostí 40 str./min je určena především pro střední pracovní skupiny. Tiskárna disponuje intuitivním ovládacím panelem a pětiřádkovým displejem. Je plně kompatibilní s PCL/Postscript tiskovýmí jazyky a umožňuje zabezpečený tisk a tisk přímo z USB portu. Další její podstatnou výhodou je široký rozsah podporovaných médií.

Tiskárna B710dn Vám nabídne rychlý a cenově dostupný tisk. Spojuje v sobě pokročilé zabezpečení a výkon s robustní a odolnou konstrukcí. Tiskne rychlostí až 40 stran za minutu pro ještě větší efektivitu vaší kanceláře. B710 zvyšuje produktivitu pracovních skupin díky rychlejšímu tisku, efektivní síťové správě a malému počtu nutných uživatelských zásahů. Nízké celkové náklady, jednoduché zapojení do sítě a intuitivní ovládací panel s 5řádkovým podsvíceným LCD displejem zabezpečují bezproblémový firemní tisk.

 

Tiskárna disponuje paměťí RAM o velikosti 128 MB (lze rošířit až na 640 MB) a rychlým procesorem. Dva vstupní podavače zvyšují kapacitu papíru (může být rozšířena až na 1 800 listů) pro delší nepřerušovaný tisk.

 

PCL/Postscriptová tiskárna s rozlišením 1200 x 1200 dpi zaručuje ostrý a konzistentní tisk textu, obrázků a grafiky.

 

B710 dn v sobě spojuje nízkou pořizovací cenu a tonery s vysokou výtežností (až 15 000 stran), čímž snižuje tiskové náklady a přináší skupinám cenově dostupný tisk. Nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu.