Barevné tiskárny OKI Barevné multifunkce OKI Černobílé multifunkce OKI Černobílé tiskárny OKI Jehličkové tiskárny OKI
Servis tiskáren OKI

MC760dnfax - vynikající barevná A4 LED multifunkce s faxem

Instalační balíček pro tiskárny OKI. Obsahuje instalaci stroje, lokální nebo síťové připojení k PC a zaškolení obsluhy.

 

Instalační balíček je limitován 1 hodinou pracovního času technika. V případě překročení účtujeme za každou další započatou hodinu 490,- Kč bez DPH. (Před příjezdem technika doporučujeme si ujasnit kde bude zařízení instalováno, připravit IP adresu a UTP-síťový kabel). Doprava technika po Praze je zahrnuta v ceně instalačního balíčku.  V případě výjezdu za hranice Prahy účtujeme 9,- Kč bez DPH/Km.

 

Nezapomínejte, že Vámi koupené zařízení obvykle stojí nemalé peníze a proto zvažte, zda je pro Vás lepší pokoušet se provádět instalaci vlastními silami a riskovat poškození stroje, nebo se svěřit odbornému servisu.

 

Instalace v jiných oblastech České republiky realizujeme za obdobných podmínek vlastními servisy, nebo pomocí autorizovaných partnerů OKI.

CENA: 800 Kč
  Kód zboží: 45376014
  Dostupnost: Skladem
  Cena: 33 354 Kč
  Cena s DPH: 40 358 Kč
  ks

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Barevná multifunkce OKI MC760dnfax je plnohodnotná A4 multifunkce pro střední a velké pracovní skupiny plně využívající LED technologii. Nabízí nástroje, které umožňují ekonomicky výhodné využívání zdrojů vaší společnosti, zlepšují komunikaci a tok dokumentů používáním integrované open platform sXP (smart Extendable Platform). Kombinuje v sobě funkce tisku, kopírování, skenování, faxování  a sešívání, to vše vysokou rychlostí v jednom kompaktním zařízení. Dále poskytuje efektivní a bezpečnou správu dokumentů a tiskových výstupů.

 

Mimořádná flexibilita

 

 • A4 barevná 4v1* multifunkce (tisk, kopírování, skenování, faxování); 1 - 20+ uživatelů
 • Rychlost tisku 28 stran za minutu černobíle, 28 stran barevně
 • Kapacita zásobníku papíru 630 listů (lze rozšířit na 3.160 listů)
 • Zabudovaná platforma sXP (smart Extendable Platform)
 • Možnost připojení softwaru třetích stran pro snadnou integraci do sítě
 • Vestavěná pohodlná sešívačka
 • 23cm nastavitelný LCD barevný dotykový displej

 

Díky robustnímu a efektivnímu designu poskytuje multifunkce MC760 dnfax  široký rozsah vlastností pro zvýšení produktivity už ve standardním provedení.